Biz Kimiz ?

Eldaa Kurumsal Reklam Hizmetleri olarak

açık hava reklam alanında faaliyetlerimizi sürdürmekte olup, Bursa'da reklam sektöründe öncü firma olarak yer almaktayız. Üretim tesisimizde, en son teknolojik sistem donanımlı ve titizlikle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Eldaa Kurumsal Reklam Hizmetleri olarak;

Metal, Alüminyum, Plexiglass, CNC kesim, Lazer kesim, Dijital baskı, Folyo uygulama ve Araç giydirme departmanları ile Çelikten Alüminyuma, Plexiglass'tan Dekota'ya her türlü malzemeyi işlerken göstermiş olduğumuz profesyonel yaklaşım ve bünyemizde bulundurduğumuz Proje/Tasarım grubu ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, özgün tasarımlar ve uygun çözüm sunmaktayız.

Eldaa Kurumsal Reklam Hizmetleri olarak;

kaliteli malzeme kullanımından ödün vermeden, amaç ve ilkelerimiz doğrultusunda, kalite standartlarını arttırmak için teknolojiyi yakından takip edip imal etmiş olduğumuz reklam ürünlerini, satış ve montaj sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetler ile destekleyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

İlkelerimiz

Eldaa Reklam,çağdaş iletişim ortamlarının tümünde etkinlik gösterme çabasında olup; ekonomik, pratik ve sorunsuz çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Kalite Politikası

Kaliteyi her an sağlama sorumluluğunun bilincinde olarak hareket etmektedir. Verimliliğin sağlanması ilkeleriyle, kalite temel felsefesini oluşturmuştur.

Hedeflerimiz

Açık Hava Reklam konusunda Bursa ve Türkiye`nin kurum ve kuruluşlarına hizmet vermeyi ve Eldaa Reklam markasını sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterisiyle her zaman açıklığa ve dürüstlüğe dayanan bir ortaklık sistemi kurmayı başarmış ve müşteri memnuniyeti odaklı markalaşma yolunu seçmiştir.

Konuşma Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Web Sitesinden Ulaşıyorum